Pragniemy podzielić się informacją, że program “Kulturalna szkoła na Mazowszu” został przedłużony na cały 2024 rok! Uczniowie ze szkół z Województwa mazowieckiego mogą zwiedzić nasze muzeum za symboliczną złotówkę! Zachęcamy również do skorzystania z usług naszych przewodników. W ramach programu zwiedzanie z pracownikami merytorycznymi Muzeum Więzienia Pawiak będzie kosztować 1 zł.
 
Więcej informacji można oraz formularz do wypełnienia można znaleźć pod adresem: https://mazovia.pl/…/program-kulturalna-szkola-na…
 
Zapisów można dokonywać telefonicznie pod numerem (22) 831 92 89 lub mailowo – [email protected].
 
Ideą programu jest upowszechnianie dziedzictwa kulturowego Mazowsza jako zadania spełniającego niezwykle ważne funkcje wychowawcze i edukacyjne – rozwoju młodego człowieka, popularyzacji oraz doskonalenia form i metod młodzieżowej aktywności w szeroko rozumianej kulturze. Program ma również zachęcać i inspirować do planowania i realizowania ciekawych lekcji pobudzających młodzież do czynnego i świadomego uczestnictwa w kulturze na Mazowszu. Promocyjna cena biletów wstępu ma umożliwić dostęp uczniom, którzy często z powodu barier finansowych pozostają poza obiegiem życia kulturalnego lub mają do niego utrudniony dostęp.
 

Biuletyn Informacyjny

Bądź na bieżąco z najnowszymi wystawami, wydarzeniami, ofertami i aktualnościami