Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe wydarzenie – Honoracki Spacer po Powązkach Wojskowych, które odbędzie się w sobotę, 20 kwietnia o godzinie 15:00. To niezwykła okazja do spaceru w pięknym wiosennym otoczeniu i poznania fascynujących historii polskiego sportu.

Honoracki Spacer to cykliczne wydarzenie organizowane przez Muzeum Niepodległości w Warszawie we współpracy z Warszawską Prowincją Kapucynów. Tym razem, serdecznie zapraszają o. Grzegorz Filipiuk OFMCap oraz Michał Cieślak na wyjątkową wędrówkę po Powązkach Wojskowych.

Podczas tego spaceru tematem przewodnim będą wybitni polscy sportowcy. Wydarzenie to również doskonała okazja do przypomnienia ich niezwykłych osiągnięć, zwłaszcza że w roku 2024 przypada stulecie polskiego olimpizmu – pierwszego udziału przedstawicieli Rzeczypospolitej w Igrzyskach Olimpijskich.

Udział w Honorackim Spacerze jest bezpłatny, a cała wędrówka potrwa około dwóch godzin. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników historii oraz sportu na to niezwykłe wydarzenie!

Zapraszamy na spotkanie o godzinie 15:00, sobota, 20 kwietnia. Do zobaczenia na Powązkach Wojskowych!

Biuletyn Informacyjny

Bądź na bieżąco z najnowszymi wystawami, wydarzeniami, ofertami i aktualnościami