Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wieczoru autorskiego, który odbył się 17 kwietnia 2024 roku. Tego wieczoru gościliśmy wybitnego rysownika, autora tekstów, reżysera, scenarzysty i satyryka – Jarka Janowskiego. Wydarzenie to było okazją do bliższego zapoznania się z jego twórczością, która stanowi doskonały komentarz do aktualnej polskiej społeczno-politycznej rzeczywistości.

Wieczór autorski odbył się w X Pawilonie, gdzie do końca maja trwa Jego wystawa zatytułowana “PS Partyzantka Satyryczna”. Ta ekspozycja to wybór spośród ponad trzech tysięcy prac, które stanowią barwny komentarz do naszej codzienności.

W programie wieczoru znalazły się nie tylko prezentacje prac Jarka Janowskiego, ale również piosenki, recytacje oraz anegdoty, które stanowią trafne komentarze dotyczące otaczającego nas świata. Chcieliśmy także wspomnieć, że Paweł Ptaszkiewicz wykonał po raz pierwszy publicznie piosenki: „Magazyn słów”, „Kwadratowa (Detko)”, „Gorzka wolność”, które idealnie wpisały się w atmosferę wieczoru.

Biuletyn Informacyjny

Bądź na bieżąco z najnowszymi wystawami, wydarzeniami, ofertami i aktualnościami