Kancelaria
[email protected]

Sylwia Łusiak – starszy specjalista ds. kancelarii
[email protected]

Monika Kurek – specjalista ds. kancelarii
[email protected]

Ochrona
Zbigniew Piekut – kierownik ochrony
[email protected]

Dział Promocji i Marketingu
Justyna Wyszyńska – kierownik
[email protected]

Dorota Panowek – specjalista ds. promocji i marketingu
[email protected]

Ewa Karolewska – specjalista ds. promocji i marketingu
[email protected]

Agata Olenderek – specjalista ds. mediów 
[email protected]

Bartłomiej Kłusek – główny specjalista, adiunkt
[email protected]

Kamil Łopacki – specjalista ds. organizacyjno-technicznym
[email protected]

Agnieszka Anna Rogalewicz Żylińska – referent ds. informacji muzealnej

Kontakt dla mediów:
[email protected]
tel. 533 625 165

Dział Edukacji

Lech Marchlewski – kierownik
[email protected]

Magdalena Bilińska – edukatorka
[email protected]

Joanna Oleszczuk – edukator
[email protected]

Teresa Kołakowska-Bajtlik – pedagog, Akademia Seniora
[email protected]

Dział Historii i Badań Naukowych
[email protected]
[email protected]

dr Jacek Konik – kierownik
[email protected]

Antoni Dragan – główny specjalista ds. badawczych
[email protected]

Bartłomiej Sokołowski – asystent
[email protected]
[email protected]

Janina Tomczyk – specjalista ds. wydawnictwo
[email protected]

Dorota Dobrońska – specjalista ds. administracji wydawnictw
d.dobroń[email protected]

Księgowość
Małgorzata Łusiak – główna księgowa
[email protected]

Agnieszka Żelazko – specjalista ds. księgowość
[email protected]

Elżbieta Firlej – główny specjalista ds. finansowo-księgowych
[email protected]

Gracjana Ślęczka – specjalista ds. księgowych
[email protected]

Beata Reluga – specjalista ds. finansowo-księgowych
[email protected]

Kadry
[email protected]

Agnieszka Czonka – starszy specjalista ds. pracowniczych
[email protected]

Ewa Krawiec – specjalista ds. kadr, specjalista ds. płatny
[email protected]

Księgarnia
tel. (22) 826 90 92 wew. 17
tel. 570 522 744
[email protected]
[email protected]

Lilla Filipiak – sprzedawca biletów wstępu i wydawnictwa
Bożena Tomczyk – sprzedawca biletów wstępu i wydawnictwa
Bożena Zawistowska – sprzedawca biletów wstępu i wydawnictwa
nr konta: 87 1020 1026 0000 1202 0233 8713

Dział Administracji
[email protected]

Jacek Skorupa – kierownik działu
[email protected]

Bartosz Biedrzycki – specjalista informatyk, ds. multimediów
[email protected]
[email protected]

Maja Czaplicka – specjalista ds. inwestycji
[email protected]

Patrycja Dołowy – specjalista ds. inwestycji
[email protected]

Marcin Dołowy – kierowca, specjalista ds. administracyjno-gospodarczych

Artur Pietrzyk – główny specjalista ds. IT
[email protected]
[email protected]

Magdalena Przybylska – specjalista ds. inwestycyjny i administracyjny
[email protected]

Dorota Garbowska – referent w Dziale Administracji

Sławomir Pietrzak – pracownik gospodarczy

Samodzielne stanowiska
Bogdan Sieradzki – specjalista ds. remontowo-budowlanych
[email protected]

Inga Czech – radca prawny
[email protected]

Dział Zbiorów
[email protected]

Małgorzata Karolina Piekarska – kierownik działu
[email protected]

Irena Kępa – kustosz dyplomowany
[email protected]

Aleksander Kosieradzki – samodzielny referent ds. digitalizacji
[email protected]

Łukasz Żywek – kustosz
[email protected]

Sylwia Popławska – konserwator
[email protected]

Marzena Jaworska – kustosz
[email protected]

Marta Brodala – adiunkt
[email protected]

Anna Kowalska – mistrz fotografii
[email protected]

Biblioteka
[email protected]

Marta Litwin – kierownik
[email protected]

Piotr Maroński – bibliotekarz
[email protected]

Dominika Zyśk – bibliotekarz
[email protected]

Archiwum
Magdalena Sawicka Rudnik – archiwista
[email protected]

Biuletyn Informacyjny

Bądź na bieżąco z najnowszymi wystawami, wydarzeniami, ofertami i aktualnościami